גגונים למוניות

גגונים לרכב הם פתרון מעולה לנהגי מונית המעוניינים למלא את הרכב בנוסעים וכך להרוויח כמה שיותר כסף. במונית לכל נוסע יש תיק או מזוודה ולכן יש צורך בפיתרון אחסון מחוץ לתא המטען שיאפשר את העמסת הציוד הרב שעלול להיות בנסיעות ארוכות מחוץ לעיר.

גגונים למוניות מאפשרים חיסכון במקום, אחסון בטוח של הציוד והעמסתו בקלות ובפשטות על גג הרכב. ניתן למצוא גגונים בגדלים שונים ולהתאים אותם לצרכי נהג המונית ולגודל המונית.

גגונים למוניות גדולות

גגונים למוניות גדולות ומסחריות צריכים לשמש אחסון ציוד של הרבה אנשים. אפשר להזמין גגון עריסה המותאם למוניות גדולות, לפי סוג יצרן המכונית. אפשרות אחרת היא להזמין גגון לפי מידות הרכב עצמו כולל התאמה אישית לבקשות הלקוח.

ניתן להוסיף אביזרים נלווים לגגון כמו פנס נצמד, אבזמים המאפשרים קשירה טובה יותר, כיסוי מבד המשמש לכיסוי הציוד ועוד. תלוי כמובן כמה בעל המונית מעוניין להשקיע בנוסעים וברכב שלו.

גגונים למוניות קטנות

גגונים למוניות קטנות הם גגונים קטנים יותר שיכולים להתאים בגודלם לרכבים פרטיים, אפשר גם לקנות עם ערסלים במיוחד למוניות. ישנם גגונים המגיעים במידה אוניברסאלית ומאפשרים התקנה קלה ונוחה על גג הרכב מבלי הרבה מאמץ.

כאשר מחפשים גגונים לרכב כדאי לפנות לאנשי מקצוע מנוסים וטובים, כדי שההתקנה תהיה עמידה ובטיחותית. חברת מ.קרן גגונים לרכב היא חברה בעלת ניסיון רב בהתקנת גגונים מסוגים שונים. לפרטים נוספים אפשר להתקשר לטלפון 03-6828894.