גגונים ועריסות לרכב

גגונים הם פיתרון מעולה לאחסון והעמסת ציוד ברכב. גגונים מתאימים בגודלם לרכבים קטנים ומשפחתיים ואף לרכבים מסחריים וגדולים. כדאי לשים לב שהגגון עמיד ובטיחותי ושהוא תואם את דרישות הרכב.

אחת ההתלבטויות הקיימות בתחום הגגונים הינם איזה סוג גגון לקנות. בעבר הייתה עדיפות לגגונים סגורים, אך עם השנים הלכה והתפתחה התפיסה כי גגונים פתוחים מאפשרים נשיאה קלה יותר של הציוד, קשירה ואחזקה שלו וגם יותר קל לשמור על גג הרכב. אולם גם גגונים פתוחים יש כמה סוגים וכדאי להבין מה לבחור.

גגון עריסה

גגונים עריסה לרכב מורכבים למעשה משני עמודי אלומיניום או חומר חזק ועמיד אחר, מוטות לרוחב הגג שעליהם מחוברת עריסה מאלומיניום, ומאפשרים העמסה רבה יותר וקשירה יציבה יותר אל הרכב. גגונים ועריסות לרכב הם גגונים מבוקשים מאוד, בשל הנוחות שלהם ובשל העובדה שהם מתאימים לכל סוגי הרכבים.

מנשא לרכב

מנשא לרכב מאפשר אף הוא העברת והעמסת ציוד ממקום למקום, כשהקשירה היא על גג הרכב. דוגמא טובה לכך הוא מנשא שקושרים אליו את האופניים וכך ניתן לנסוע עם האופניים ממקום למקום מבלי הצורך לפרק ולקפל אותם לתוך הרכב.

חברה מומלצת לקניית גגונים ומנשאים לרכב היא חברת מ.קרן גגונים לרכב. החברה מייצרת גגונים בהתאמה אישית או גגונים מוכנים לפי מידה. אפשר להתקשר לטלפון 03-6828894 לקבלת מידע ופרטים.