גגון נייד לרכב

גגון נשלף לרכב הוא גגון שניתן להלביש ולהסיר אותו מגג הרכב לפי צרכי הנסיעה. גגונים רבים שמקובעים על הרכב, נשארים עליו גם כאשר אין בהם צורך ואין בהם שימוש. גגון נייד מאפשר שימוש בו לפי צורך. כך ניתן ליהנות משתי העולמות, כאשר יש צורך בגגון ניתן להתקין אותו ולהשתמש בו וכאשר אין צורך בגגון להסיר אותו.

גגון נשלף

ישנם רכבים הזקוקים לסוג גגון נייד לרכב. דוגמא טובה לכך היא רכבים עם גג נפתח. רכבים אלו מיועדים לנסיעה עם גג פתוח, זאת משום שהנהגים אינם מעוניינים לחסום את הגג באופן קבוע עם גגון. אולם, לעיתים יש צורך בנסיעה ארוכה עם ציוד שיש להעמיס, במקרים אלו גגון נשלף יכול להיות מושלם ומתאים.

גגון נשלף לרכב

גגון נשלף הוא גגון שניתן לשלוף אותו בקלות ולהרכיבו מחדש בכל עת שמעוניינים בכך. הוא מתאים לרכבים פרטיים עבור אנשים שמעוניינים להסיר או להרכיב את הגגון לפי צרכם. גגון נייד לרכב מאפשר את היכולת להזיז את הגגון מרכב לרכב וכך לדעת שבמידה וקונים רכב חדש ניתן לשלוף את הגגון מהרכב הישן ולהתקינו בקלות ברכב החדש, כל עוד הגודל מתאים כמובן.
חברת מ.קרן גגונים לרכב מספקת את כל סוגי הגגונים לפי מידות ובהזמנה אישית. כדאי להתקשר לטלפון 03-6828894 ולקבל מידע מקצועי וחשוב בנושא גגונים נשלפים.