גגון לרכב

התקנת גגון לרכב

התקנת גגון לרכב בין אם הוא רכב שטח, רכב מסחרי או פרטי זו התקנה שחשוב לעשות במקום מקצועי ובעל ניסיון, כדי לוודא שההתקנה נעשית בצורה הטובה ביותר. ניתן להזמין גגונים המגיעים במידה קבועה לפי סוג רכב או להזמין גגונים בהתאמה אישית.

התקנת גגונים בהתאמה אישית עדיפה על פני התקנת גגון מוכן מראש. זאת משום שכך ניתן לוודא שהגגון אכן מותאם לרכב, הגודל והמשקל תואמים וכמות הציוד שניתן להעמיס היא מדויקת. כמו כן, כאשר מדובר בהתקנה אישית קיימת אפשרות לחיבור לנקודת העיגון של היצרן במידה והלקוח מעוניין

מדוע גגון?

הרכבת גגון לרכב מאפשרת נסיעה נעימה ובטיחותית שאינה מכבידה על כלל הנוסעים ברכב בשל צפיפות או חוסר מקום. למשל, כאשר משפחה מתרחבת ויש צורך בציוד רב לכל המשפחה, כדאי להעמיס את הציוד על הגג ולא לנסות לדחוס את הכל בתא המטען.

טיולי אופניים הלכו ונעשו דבר פופולארי בישראל והצורך לנייד את האופנים לנקודת תחילת הטיול נעשה דבר חשוב. היכולת לחבר את האופניים על גג הרכב, הינה פתרון קל יותר ומהיר מאשר פירוק והרכבת האופניים בכל פעם מחדש. לכן, גגון לרכב מאפשר נסיעה נעימה מבלי הרבה מאמץ.

הליך ההתקנה

התקנת גגונים לרכב בהתאמה אישית מחייבת פניה לחברה מקצועית ואמינה שתוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. כדאי לשים לב שההתקנה אינה עושה חורים בגג הרכב וניתן להסיר את הגגון בקלות, כדי להעבירו לרכב חדש במידה ורוצים.

הליך התקנת הגגון יכול לעלות כמה מאות שקלים או כמה אלפים, לכן חשוב לעשות סקר שוק מקדים ולברר מה חשוב בגגון ועל מה ניתן לוותר עבור הוזלת המחיר. עלויות הגגון קשורות כמובן לחומר ממנו הוא עשוי ולכמות המוטות שמתקינים על הגג.

אנו ממליצים להשתמש בגגון פתוח, אחת החברות הטובות ביותר שיש בישראל לייצור גגונים בהתאמה אישית הינה חברת מ.קרן גגונים לרכב. מומלץ להתקשר לטלפון 03-6828894 לקבלת פרטים נוספים.