גגון לרכב

סוגים של גגוני עריסה

גגון עריסה לרכב זהו ציוד שחשוב להשקיע בו מחשבה לפני שקונים אותו. זאת מאחר והוא אמור לשאת משקל רב על הרכב, בעיקר אם מדובר ברכב שטח, ולהישאר עמיד לאורך זמן. ישנם סוגי גגונים שונים המותאמים לפי גודל הרכב וסוגו.
השיקול מה לקנות וכמה כסף להשקיע מושפע רבות מהצרכים של הלקוח ומאופיו, לכן חשוב לשים לב ולקנות את הגגון המתאים.

גגון עריסה לג'יפ

אחד הגגונים הטובים שיש כיום עבור ג'יפים או רכבי שטח שונים הוא גגון עריסה לג'ימני. גגון העשוי מפלדת אל חלד שמונעת בליה ושחיקה, או אלומיניום שזהו חומר עמיד בפני עצמו. הגגון מותאם במיוחד לג'יפים ומאפשר נשיאת ציוד רב בקלות ומבלי מאמץ. יתרון משמעותי נוסף הינו שהתקנת הגגון, הפירוק וההרכבה שלו קלים במיוחד.

גגון עריסה למוניות ורכב מסחרי

גגוני עריסה למונית או לרכב מסחרי אחר הוא גגון שמותאם לנשיאת מזוודות ותיקים על הגג. לכן חשוב שיהיה מסוגל לשאת ציוד רב מבלי לזוז או להיטלטל ברכב יותר מדי. כדאי לשים לב שיש לגגון התקן מיוחד לכובע תקני, לוודא שהעריסה מתחברת ישירות לגג הרכב, לברר ממה עשויה העריסה עצמה וכי היא עמידה מספיק לנסיעות רבות וארוכות.

כאשר שוקלים לקנות גגון למונית חשוב להבין כי עבור גגון עריסה מחירים משתנים בהתאם לגדול המונית ועד כמה היא מסחרית. גגון עריסה לרכב גדול יכול להגיע לכמה אלפים, בעיקר אם מדובר בגגון הנבנה בצורה ייחודית לרכב, לעומת גגון עריסה למונית פרטית רגילה שיכול להגיע לכמה מאות שקלים.

אביזרים נוספים

מלבד קניית הגגון עצמו ניתן לאבזר את הרכב באביזרים נוספים חשובים. למשל, אביזרים 4*4 גגונים ועריסות יכולים להיות פנס המתחבר לגגון שמאפשר זווית ראיה רחבה יותר אף בלילה, תיק גגון מקצועי שמכסה את הציוד ומונע ממנו הצטברות לכלוך ואבק, מתקן לאופניים המתחבר לגגון ומאפשר נשיאת האופניים על הרכב, טפסנים לאביזרים שונים לרכב שמתחברים לגגון ועוד.

ניתן לקנות אביזרים ותוספות לגגון או להזמין גגון ישירות דרך חברת מ.קרן גגונים לרכב. מומלץ להתקשר לטלפון 03-6828894 לקבלת מידע ושירות.