גגון לג'יפ

קניית גגון לרכב שטח

נסיעה בשטח לטיול של כמה ימים יכולה להיות שאלה מורכבת מבחינת העמסת ציוד. לרוב נסיעה מאין זו מצריכה ציוד רב הכולל שקי שינה, תיקים, מזון, מזרוני שטח, ציוד למדורה ועוד. היכולת לשים את כל הציוד בתוך הג'יפ היא מוגבלת, בעיקר אם מעוניינים להסיע בג'יפ כמות רבה של נוסעים.

הפתרון הקל והטוב ביותר שיש כיום הוא גגון לגיפ. גגון שמותקן על גג הג'יפ וכך פותר את כל בעיות האחסון. מאחר ומדובר בנסיעת שטח, נסיעה שונה מנסיעת כביש, חשוב לשים לב כי הגגון שבוחרים להתקין על הג'יפ הינו תואם.

איכות

גגון לרכב שטח חייב להיות איכותי ועמיד, נסיעת שטח זו נסיעה שמטלטלת את הציוד, ניתן לראות זאת בתמונות. תוואי השטח עלול להיות לא יציב ואף רטוב לעיתים, לכן חשוב שהגגון יהיה יציב ועמיד לתקופה ארוכה.

בחירת גגון איכותי זהו דבר שאין מתפשרים עליו. דגשים חשובים הם התאמת סוג הגגון לסוג הרכב ושנת הייצור שלו. בחרת גגון פתוח ושאינו וסגור, על מנת שיהיה קל לקשור את הציוד בקלות על הגגון ולפרק בקלות. כמו כן, חשוב שהגגון עצמו יהיה עמיד וחזק אך גם אינו עשוי מחומר כבד.

דגשים

עמידות הגגון בכל מה שמדובר ברכב שטח זהו משתנה שאין מתפשרים עליו, בעיקר מבחינה בטיחותית. גגונים לג'יפים משוכללים במיוחד יגיעו גם עם הכנה למיכל מים ורשת הצללה.

אחד הדגמים המובילים כיום בשוק הינו גגון עריסה לג'יפ, גגון פתוח המונח על גבי גגון שכבר ישנו ממוקדם או ישירות על הג'יפ. בשל ריבוי המוטות והחיבורים שיש בסוג גגון זה רמת החיכוך של הציוד קטנה ביניהם לבין גג הרכב וכך מונעים פציעה או שריטה של הגג. בצורה זו מתאפשרת נסיעה שהציוד הקשור למעלה מקובע חזק במקום.

מחירים

מחיר גגון לג'יפ משתנה מכמה מאות שקלים לאלפים. השיקולים לבחירת הגגון המתאים משתנים כמובן ביכולת הכלכלית של הלקוח, אך גם תלויים בסוג הרכב ובאופי הנסיעה. חשוב לבחור גגון מותאם ומיוצר לפי מידה אישית של הג'יפ כדי לוודא התאמה מאקסימלית. חברת מ.קרן גגונים לרכב מכינה גגונים בהתאמה אישית, מומלץ להתקשר לטלפון 03-6828894 לקבלת פרטים נוספים.