גגון אוניברסלי

התקנת גגון אוניברסלי

בחירת גגון לרכב היא בחירה חשובה שצריכה להיעשות בשיקול דעת ובכובד ראש. מדובר בציוד שאנו מעוניינים להעמיס על הגג ושלא יקרה לו שום דבר. כמו כן אנו מעוניינים בגגון שיישאר לאורך זמן, לא יתפרק מהר, שיהיה מותאם לרכב ויאפשר נסיעה נעימה ובטוחה לכל מקום אליו נחפוץ להגיע.

הבדלים

באופן כללי ישנם שני סוגי גגונים: גגון המותקן בהתאמה אישית או גגון אוניברסלי. גגון המותקן בהתאמה אישית הוא גגון יקר יותר, זאת בשל העובדה שהוא מוכן בהתאמה ולפי צרכיו המדויקים של הלקוח. גגון זה מותקן לפי גודל ברכב וסוגו, אופי הציוד, המשקל שמעוניינים להעמיס ועוד.

לעומת זאת, גגון אוניברסלי לרכב הוא גגון המגיע במידה מוכנה מראש, לפי סוג הרכב מבלי התאמה או הזמנה אישית. ניתן להגיע אלינו ונעזור לכם בקניית הגגון המושלם עבורכם וליהנות מגגונים טובים ועמידים במחירים מוזלים יחסית.

יתרונות

גגון לרכב אוניברסלי הוא קל להרכבה ופירוק באופן עצמאי מה שנותן לנו את האפשרות לנוע בחופשיות עם המתקן וללא המתקן. יתרון נוסף שיש לגגון אוניברסלי שהוא מתאים לכל סוגי הרכבים וכך ניתן להשאיל לחבר ולהרגיש טוב עם עצמנו.

גגונים אוניברסאליים לרכב הם גגונים שמתאימים לאנשים שאינם מחפשים העברת ציוד במשקל רב מדי או העמסת ציוד לרכב שטח למשל. גגון זה הוא גגון שמתאים לנסיעות כביש, קצרות יחסית ומשפחתיות שאינן מצריכות התאמה מרבית בין הציוד והעמסתו לבין אופי הרכב.

המלצות

גגון אוניברסלי לרכב מאלומיניום יכול להיות פתרון טוב, זאת בשל העובדה שמדובר בחומר עמיד במיוחד, אך גם קל יחסית ואינו כבד. גגון אלומיניום מונע עודף משקל על הגג ומפחית את האפשרות שיהיו עליו שריטות או קימורים.

גגון אוניברסלי מומלץ מאוד זאת מכיוון שהוא עשוי מברזל מגולון, עמיד ואמין במחיר סביר. חשוב לזכור כי גגון אוניברסלי לרכב מחיר משתנה בהתאם לאיכות המוצר וגודלו, אך מאחר ומדובר בגגון אוניברסלי מחירו אינו יעלה על כמה מאות שקלים.

אפשר להתקשר לטלפון 03-6828894 לחברת מ.קרן גגונים לקבלת שירות אדיב ומקצועי עבור השכרת גגונים לרכב.